Aksident tragjik në Greqi, vdes në vend shqiptari

Një ngjarje tragjike është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Halkidiki të Greqisë, ku një 42-vjeçar shqiptar humbi jetën në aksident me makinë. Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Sipas mediave vendase, shqiptari humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga duke u përplasur me një pemë. Përplasja ka rezultuar fatale për shqiptarin, i cili humbi jetën në vend. Mediat greke nuk e bëjnë të ditur identitetin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.