Bora Zemani publikon videon nga shtrati me Donald Veshajn: Nuk është ashtu siç duket

Prej kohësh në mediat rozë përflitet për një lidhje mes prezantueses Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Edhe pse ata janë fotografuar disa herë së bashku asnjherë nuk e kanë pranuar që janë bashkë.

Por së fundmi, Bora Zemani ka publikuar një video në Instagram, ku të dy shfaqen të shtrirë në krevat. Në një moment Donali i afrohet, i merr erë, ndërsa ajo i përgjigjet: “Rri o shpirt tani”.

Por në fakt në pjesën e dytë të videos, shfaqet ekipi i xhirimit të emisionit “3shat”. “Prapë nuk është ashtu sic duket”, shprehet Bora në koment e vendosur në video. Mesa kuptohet ata janë duke xhiruar ndonjë pjesë për emisionin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.