Dalin pamjet/ Politikanët kapen duke bërë seks, zbulohet spiuni që i filmonte

Marjan Efremov, ish i punësuar në Agjencinë për Zbulim në Maqedoni në vitin 2009, i njohur edhe si mik i afërt i shumë politikanëve dhe biznesmenëve nga Maqedonia, është personi që ka regjistruar në momete intime shumë politikanë dhe biznesmenë.

Siç bën me dije Gazeta Lajm, spiuni maqedonas organizontefesta, orgji dhe takime gay në banesën e tij luksoze në Halkidiki të Greqisë, gjatë të cilave flmonte shumicën e politikanëve dhe biznesmenëve.

Pasi i filmonte, ai niste shantazhet ndaj tyre dhe kërkonte si shpërblim shuma të majme parash.

Emri i Marjan Efremov nuk është i panjohur për drejtësinë maqedonase. Dy vite më parë ai u dënua me 15 vite burg në lidhje me rastin ‘Spiuni” nën akuzën se ka spiunuar për shërbimet e huaja sekrete, ndërkohë që është marrë edhe me shantazhe dhe mitmarrje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.