Diln fotot/ Një mama seksi si Bora Zemani, nxjerr ‘zogun’ hapur

Bora Zemani edhe pse një mami, ruan linja trupore të admirueshme.

Nëse shohin pak në profilin e Instagramit të Borës, së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese ku tregon aseset e saj.

Gazetarja sportive duke se ka menduar se është momenti që të “konkurrojë” me vajzat e tjera seksi të ekranit, e në fakt nga këto foto që shohim… ajo ia ka dalë mbanë t’i “lejë pas”.

Bora është nënë e një djali dhe prej disa vitesh e martuar me Dj. e njohur shqiptar, i njohur si Vin Veli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.