Enca sjell poza ‘të nxehta’ për fansat, tregon gjoksin bombastik (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enxa Haxhia, është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Ajo preferohet jo vetëm për këngët që shpejt kthehen në hite, por edhe për format e bëshme trupore. Së fundmi, këngëtarja ka pozuar në mënyrë mjaft provokuese. Në fotografinë e parë, ajo ka pozuar e veshur me një palë pantallona të shkurtra mbi bluzën transparente, ndërsa ka vënë në pah gjoksin e bëshëm.

Ndërkohë, në fotografinë pasuese, Haxhia ka hequr edhe pantallonat, duke u dukur edhe më atraktive dhe provokuese për ndjekësit e saj.

Ajo ka mbrojtur pjesët intime nga ekspozimi duke pozuar me një mjet shuarës të zjarrit në dorë, për ta bërë edhe më ‘të nxehtë’ pozën e saj.

“Me fotografinë e parë ju ndez zjarrin, me të dytën jua shuaj. Bëhuni gati për verën 2021”, ka shkruar Enca në mbishkrimin këtyre fotografive.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.