Infektohet me koronavirus ish-ministrja Mirela Kumbaro: Radha ime të provoj efektet negative të statusit “pozitiv”

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-ministrja, e cila shkruan në “Facebook” se është radha e saj të provojë efektet negative të statusit “pozitiv”.

Mesazhi i Kumbaros:

Me radhe eshte kjo pune…
Radha ime sot te provoj efektet negative te statusit “pozitiv”
Per aq kohe sa duhet nuk do te leviz dot per te vijuar takimet e parashikuara ne Qarkun e Gjirokastres.
Por do te vijojme kontaktet si çdo dite permes telefonit dhe rrjeteve sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.