Pamje skandaloze/ Dy adoleshentët kapen duke bërë seks në klasë

Dy adoleshëntë janë pezulluar nga shkolla për 15 ditë pasi janë kapur duke bërë seks në klasë gjatë orës së mësimit. Ngjarja është shënuar në provincën e Perugias në Itali. Dy minorenët frekuentonin vitin e parë të shkollës së mesme. Kishin qenë shokët e klasës të cilët kanë parë se çfarë po ndodhte dhe njoftuan mësuesen. Agjencia e lajmeve ANSA citon drejtoreshën e shkollës të ketë thënë se fëmijët nuk ishin koshientë për çfarë po bënin, ndërkohë që të dy gjimnazistët vinin nga familje pa probleme sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.