Dalin foto dhe video / Tea tradhëton Andin

Akuzat e Shqipes që Tea dhe Bearti janë përputhur që jashtë si duket qenkan të vërteta, ndërsa në rrjet po qarkullojnë disa foto ku shihen qartë Bearti dhe Tea dhe madje nën disa momente intime. Në disa foto shihet që ata të dy shfaqen duke u puthur dhe duke shijuar një pamje piktoreske me borë në Pejë. Ndërkohë pas këtyre videove dhe fotove që po bëjnë bujë në rrjetet sociale pritet edhe reagimi i Andit Dhe Teas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.